İŞİMİZ SİZİ ANLAMAK

Hakkımızda

Kuruluşumuzdan beri daima en kaliteli ürünleri enuygun fiyata satma hedefiyle yola çıktık ve bu yolda kararlı bir şekilde yürümeye devam etmekteyiz.

Arben Concept olarak Kayseri’de 2 katlı 1500m² kapalı showroomumuzda tül perdeden, kalın perdeye, fonluktan güneşliğe ve perde aksesuarlarına kadar yüzlerce çeşit ürün sunmaktayız.. Modern ve tarz ürünlerimiz arasından kendinize en uygununuz kolayca bulabileceksiniz..

Büyük İşler Yap…

Firmamız 21 yıl boyunca aralıksız olarak perde sektörüne hizmet veren Yılmaz Oroç tarafından bir yıl önce  Arben Concept; Kayseri merkez’den tüm Türkiye’ye tül, fonluk kumaş, güneşlik ve aksesuar çeşitleri toptancılığı ile hizmet vermek üzere kolları sıvadı. Kısa süre içerisinde başarıyı yakalayan güler yüzlü ve dürüst ticareti ile deneyimli kadrosunu harmanlayan Sayın Yılmaz Oroç, Kayseri’den Türkiye’ye açılan kapıdan “İşimiz Sizi Anlamak “ düsturu ile yola çıktı.

21 Yıllık Deneyim

Toptan ve perakende perdelerimi en kaliteli, en uygun fiyatla piyasaya sunulmasını sağlayarak taleplere karşılık vermek ve markamızla sektörde itibarlı bir yer edinmek.

İşimiz En Büyük Tutkumuz

İstikrarlı bir hizmet ve kalite anlayışıyla birlikte fiyatta da uygun ve istikrarlı bir seviyede hizmet vermek.
Güvenilir, kaliteli ve benzersiz bir marka olarak sektörün öncülerinden olmak.